Verkeersmaatregelen in Koutermolenstraat en Waterhoenstraat n.a.v. nutswerken

De firma Tasoz heeft werk aan de nutsleidingen in de Koutermolenstraat en de Waterhoenstraat. De werken passen binnen de huidige aanpassingen aan de nutsleidingen in de Sneppestraat. De aannemer heeft een vergunning om deze werken uit te voeren van dinsdag 8 tot en met vrijdag 25 september. De uitvoering gebeurt in drie fases.
Fase 1
In de eerste fase is het kruispunt van de Sneppestraat met de Koutermolenstraat afgesloten. Het verkeer kan wel nog door de Koutermolenstraat, hetzij beurtelings via tijdelijke verkeerslichten.

Fase 2
In een tweede fase blijft alles zoals in fase 1 maar wordt ook het kruispunt met de Waterhoenstraat afgesloten.

Fase 3
In de laatste fase wordt de Waterhoenstraat afgesloten voor alle doorgaande verkeer.

Omleidingen
In fase 1 wordt het verkeer voor de Sneppestraat omgeleid via de Ichtegemstraat, Markt en Handzamestraat. In fase 2 gaat de omleiding via de Ichtegemstraat en de Koutermolenstraat.
Contact informatie
Mobiliteit
Gemeentehuis
Stationsstraat 68
8610 Kortemark