Gemeente Kortemark

Landbouwraad

De landbouwraad is een adviesraad voor alle landbouwaangelegenheden in de gemeente. De raad komt 2 keer per jaar samen en brengt de nodige punten onder de aandacht van het gemeentebestuur, de ledenlijst van de landbouwraad kan je hier terugvinden.

Samenstelling:

Landbouwraad  
naam   voornaam adres post gemeente email
Cappelle   Kurt Koutermolenstraat 67 8610 Kortemark kurt.cappelle@myoffice.mobistar.be
Claeys   Tom Mollestraat 18 8610 Kortemark tomhildeclaeys@telenet.be
Costenoble   Mieke Noordbosstraat 10 8610 Kortemark mieke_costenoble@hotmail.com
Degroote   Johan Groenestraat 13 8610 Kortemark johandegroote@hotmail.com
Dehulster   Dieter Koekelarestraat 80 8610 Kortemark dieter.dehulster@gmail.com
Desaever   Daisy Galgestraat 15 8610 Kortemark keda.debruyne@skynet.be
Dochy   Xavier Zarren-Lindestraat 63 8610 Kortemark xavierdochy@hotmail.com
Hooghe   Liesbeth Lichterveldestraat 108 8610 Kortemark vanackerhooghe@gmail.com
Maes   Guido Amersveldestraat 120 8610 Kortemark maesguido@belgacom.net
Pollentier   Mark Oude Zeedijkstraat 14D 8610 Kortemark info@markpollentier.be
Stoens   Jan Hazewindstraat 7 8610 Kortemark stoja@skynet.be
Tyvaert   Rita Stationsstraat 11 8610 Kortemark rita.tyvaert@scarlet.be
Vandenberghe   Jan Kaaistraat 7 8610 Kortemark nele.devos@telenet.be
Deweerdt   Tim Lichterveldestraat 73 8610 Kortemark tim.deweerdt@hotmail.com
Van Haecke   Bart Oude Zeedijkstraat 9 8610 Kortemark bartannvanhaecke@telenet.be
Vanoverschelde   Dirk Vijfhuishoekstraat 8 8610 Kortemark dirk.vanoverschelde@euphonynet.be
Veraverbeke   Sofie Bovekerkemolenstraat 6 8610 Kortemark sofie.veraverbeke@live.be
Vulsteke   Marc Leenbosstraat 15 8610 Kortemark marc.vulsteke@euphonynet.be