Gemeente Kortemark

Landbouwraad

De landbouwraad is een adviesraad voor alle landbouwaangelegenheden in de gemeente. De raad komt 2 keer per jaar samen en brengt de nodige punten onder de aandacht van het gemeentebestuur, de ledenlijst van de landbouwraad kan je hier terugvinden.

Samenstelling:

 

Karolien Damman   burgemeester burgemeester@kortemark.be
Yves Cornette 0478 38 70 58 verslaggever yves.cornette@kortemark.be
Claeys Tom     tomhildeclaeys@telenet.be
Costenoble Mieke 

 

    mieke_costenoble@hotmail.com
Dehulster Dieter 

 

    dieter.dehulster@gmail.com
Deruyttere Peter 

 

    info@deruyttere-loonbedrijf.be
Desaever Daisy 

 

    keda.debruyne@skynet.be
Deweerdt Tim 

 

  politieke fractie Content tim.deweerdt@hotmail.com
Dochy Xavier 

 

    xavierdochy@hotmail.com
Hooghe Liesbeth 

 

    vanackerhooghe@gmail.com
Laleman Bram 

 

    bram_laleman@hotmail.com
Maes Guido 

 

    maesguido@belgacom.net
Sonneville Rik 

 

  politieke fractie Eerlijk & Bezorgd sonneville.rik@telenet.be
Stoens Jan 

 

  politieke fractie Open VLD stoja@skynet.be
Van Haecke Bart    

 

 

bartannvanhaecke@telenet.be
Vandenberghe Jan 

 

    nele.devos2@telenet.be
Vandenberghe Luc 

 

  politieke fractie N-VA lucvandenberghe3@telenet.be

 

Vanoverschelde Dirk 

 

    dirk.vanoverschelde2@telenet.be
Veraverbeke Sofie 

 

    sofie.veraverbeke@live.be
Vulsteke Marc 

 

  politieke fractie CD&V marc.vulsteke@gmail.com