Tijdelijke verkeerslichten in Klerkenstraat door werken aan nutsleidingen

Er wordt gewerkt aan de nutsleidingen in de Klerkenstraat en de Ruyterhoekstraat in Zarren. Daardoor gelden er tijdelijke verkeersmaatregelen.
De firma Cas-Vos voert er graafwerken uit in opdracht van Fluvius en De Watergroep. De vergunning hiervoor loopt van woensdag 17 juni tot en met vrijdag 10 juli. De werken gebeuren in twee fases.
Fase 1: Klerkenstraat
De nutswerken lopen enkel langs de Klerkenstraat en schuiven telkens per 150 meter op. Er staan tijdelijke verkeerslichten en de aannemer voorziet een veilige corridor voor de fietsers.
Op het kruispunt met de Ruyterhoekstraat moeten ook de fietsers mee de regeling van de tijdelijke verkeerslichten volgen.
Fase 2: Ruyterhoekstraat
De Ruyterhoekstraat wordt afgesloten tussen de Klerkenstraat en de Kruisstraat. Enkel plaatselijk verkeer is toegelaten.
Contact informatie
Mobiliteit
Gemeentehuis
Stationsstraat 68
8610 Kortemark