logo van de gemeente Kortemark
Home Terug Print Zoek
[In de kijker][Links][Van A tot Z][Digitaal loket][Contacteer ons][Filmpjes]
[Leven & welzijn][Milieu & wonen][Werken & ondernemen][Vrije tijd & ontspanning][Wegwijs][Geschiedenis & ligging]


Perslijst


Dagbladen

Bart Huysentruyt
Het Laatste Nieuws / Radio 2
Moertjes 56
8820 Torhout  
GSM: 0497 54 45 23
E: bart.huysentruyt@gmail.com

Benny Proot
Het laatste Nieuws
Doornstraat 92
8200 Brugge
GSM: 0475 75 64 49
E: benny.proot@telenet.be

 

Bieke Cornillie

Het laatste Nieuws

Molenlaan 26

8810 Lichtervelde

GSM: 0477 84 56 84

E: biekecornillie@hotmail.com


Ronny Vanhooren
De Standaard/Het Nieuwsblad/Nieuwsblad.be
Reigersstraat 6
8600 Diksmuide 
T: 051 58 98 56
GSM: 0477 80 25 16
E: r.vanhooren@skynet.be

Koen Van Colen
Het Nieuwsblad / Het Wekelijks Nieuws
Willem Van Loolaan 5
8647 Lo-Reninge
GSM: 0477 49 91 02
E: koen.vancolen@skynet.be

Dries Uyttenhove
Het Nieuwsblad Online
Handzamestraat 170
8610 Handzame
E:
duyttenhove@yahoo.com

Rondom Torhout
Het Nieuwsblad
E: agenda@rondom.be

De Morgen
Arduinkaai 29
1000 Brussel
E: info@demorgen.be

Gazet van Antwerpen
Katwilgeweg 2
2050 Antwerpen
E: gvaregiowaas@concentra.be


Sandro Delaere
Freelance journalist persagentschap Belga
Correspondent West-Vlaanderen (algemeen nieuws)
T: 0497 72 31 84
E: sandro.delaere@hotmail.be


Weekbladen

Trui Lievens
Krant van West-Vlaanderen / De Weekbode
Hillebosstraat 9
8610 Kortemark  
T: 051 70 36 62
GSM: 0486 52 80 52
E: trui.lievens@kw.be of truilievens1@hotmail.com

Johan Vandaele
Krant van West-Vlaanderen
Tuinwijk 60
8610 Kortemark  
E: johanvandaele@skynet.be

Roeland Gunst
Krant van West-Vlaanderen
Stationsstraat 8
8610 Kortemark  
E: gunstroeland@hotmail.com

 

Jean Herreboudt

Editieverantwoordelijke De Weekbode Torhout

jean.herreboudt@kw.be

 

 

Jeffrey Dael

Torhoutstraat 58

8610 Kortemark

De Weekbode (verslaggeving gemeenteraadszittingen)

jeffrey.dael@telenet.be


 

Frederik Jaques
Webredactie De Weekbode
Grasstraat 5
8920 Langemark-Poelkapelle
T: 051 26 64 66 (redactie)
GSM: 0497 53 41 56
E: frederik.jaques@kw.be  


Willy Maeckelberghe/L. Mahieu
Bazuin (editie Torhout)
T: 059 23 44 00
GSM: 0493 50 81 03
E: publishop@skynet.be

Rob Debels
Kerk en Leven
Stadenstraat 3
8610 Zarren
E: rob.debels@skynet.be

Frans Rossey
Kerk en Leven
Torhoutstraat 18
8610 Kortemark
T: 051 56 85 93
E: frans.rossey@telenet.be


Persfotografen

Kurt Desplenter
Fotograaf De Weekbode/De Streekkrant/Steps/BELGA/VOKA/Het Nieuwsblad/De Standaard
Europalaan 27
8810 Lichtervelde
T: 051 72 67 39
GSM: 0475 75 39 89
E: kurt@fotokurt.be



Reclamebladen

Roger Delanoye
Shops
Amersveldestraat 84
8830 Hooglede (Sint-Jozef)
T: 051 57 06 89
GSM:0476 99 87 66
E: druk.delanoye@skynet.be

Timothy Ingelbrecht
Tips
Marconistraat 3
8400 Oostende
T: 059 50 88 77
GSM: 0485 31 02 29
E: redactie@tips.be

Vincent Vanhoorne
De Streekkrant / De Zondag / Steps Magazine
Sint-Michielsstraat 11 bus 102
8800 Roeselare
G: 0475 83 88 02
E: vincent.vanhoorne@telenet.be

Dries Vandergunst
De Streekkrant
Meershofstraat 32
8800 Roeselare
gsm 0477/540061
dries.vandergunst@telenet.be

Paul Cobbaert
Freelance journalist
De Zondag / Krant van West-Vlaanderen
Oostmeetstraat 85
8680 Koekelare
G: 0485 71 01 36
E: paulcobbaert@hotmail.com
http://cobbaert.wordpress.com

Wostyn Filip
Bazuin
Bruggestraat 113
8820 Torhout
T: 050 21 16 11
E: info@bazuin.be

Daisy Lapeire
Ticket Westhoek
Passe Partout Ieper - Poperinge, Roeselare - Izegem

E: daisy@dagoog.be

Blits
Westvleterenstraat 20
8640 Vleteren
E: info@blits.eu
www.blits.eu


Radio

Geert Deschepper
Radio 2 West-Vlaanderen
Rijkswachtstraat 95
8600 Diksmuide
E: geertdeschepper@skynet.be

Stefaan Reuse 
Het Nieuwsblad / Radio Contact / VBRO
Vinkenstraat 6
8310 Assebroek  
GSM: 0475 431007
E: stefaan.reuse@skynet.be

Mathieu De Blauwe
VBRO Radio
Vlamingstraat 35
8000 Brugge
T: 050 33 33  83
E: redactie@vbro.be

Orfee Geldhof
Radio 2 West-Vlaanderen Redactie
Doorniksesteenweg 214B
8500 Kortrijk
T: 056 24 73 11
E: redactiewestvlaanderen@radio2.be

Radio Contact

Kapellestraat 76
8400 Oostende 


Televisie

Regionale Media Maatschappij

Kwadestraat 151b
8800 Roeselare 
E: redactie@focus-wtv.be

TV Westhoek
Nonnebossen West 15
8980 Zonnebeke
www.tvwesthoek.be
E: info@tvwesthoek.be

V.T.M.
Medialaan 1 
1800 Vilvoorde  
E: nieuws@vtm.be

Klaas Danneel
Correspondent West-Vlaanderen VTM-nieuws
Handelsstraat 78 bus 11
8800 Roeselare
GSM: 0495 68 48 26 
E: klaasdanneel@gmail.com

V.R.T.
Auguste Reyerslaan 52
1043 Brussel  
nieuws@vrt.be 
 
Jan Verbeke Producties
Persagentschap Belga, VRT-TV en Radio, Het Laatste Nieuws
Neder Mosscher 43
8500 Kortrijk
T: 056 23 09 50
GSM: 0486 63 58 58
E: redactie@janverbeke.be


Website

Westhoek.be
p/a Jan Matsaert
Markt 10
8957 Mesen
E: info@westhoek.be
www.westhoek.be



Gemeentebestuur Stationsstraat 68 8610 Kortemark T. 051 56 81 21 F. 051 57 51 20 info@kortemark.be webmaster@kortemark.be

versie voor blinden en slechtzienden verlaten
BlindSurfer,28/04/2006 (nieuw venster)